Pro poskytovatele služeb

Je jedno jestli jste veterinář, lékař, kadeřnice, nebo instituce - všichni chtějí méně stresu ve své čekárně - pro sebe i pro své zákazníky.

JAK TO FUNGUJE?

Systém NextinQ (vyslovuje se "next-in-kjú" a znamená to přibližně "další na řadě") je moderní internetový vyvolávací systém.

Ve Vaší čekárně se nainstaluje zařízení na tisk lístků (kiosek), displeje na zobrazení stavu fronty a na Vašem tabletu nebo počítači se spustí webová aplikace, pomocí které budete vyvolávat Vaše zákazníky zařazené ve frontě.  

Pokud máte Android tablet a Bluetooth termální tiskárnu, můžete si kiosek sestavit sami. Stačí pouze nainstalovat naší aplikaci. Celý systém si můžete sestavit sami dle následujícího návodu.

Všechna zařízení systému NextInQ vyžadují připojení do Internetu pomocí Vaší wifi sítě.

Systém podporuje prakticky neomezený počet přepážek a front.

KDO MI TO DODÁ?

Systém se skládá z následujících součástí:

  1. zařízení - kiosky, displeje, tablety, počítače, ...

  2. služba NextinQ, která zabezpečí fungovaní Vašeho vyvolávacího systému.

Všechny součásti Vám můžeme dodat sami, anebo Váš oblíbený dodavatel IT techniky. Samotné fungování a podporu služby NextinQ zabezpečujeme přímo my.

KOLIK TO BUDE STÁT?

Cena řešení se obvykle skládá z:

  1. opakovaného poplatku za službu NextinQ - tento budete platit  po celou dobu používání systému a to buď měsíčně anebo ročně.

  2. jednorázového poplatku za dopravu, instalaci, konfiguraci a zaškolení

  3. jednorázové ceny za zařízení - tyto koupíte a budou vaše

Cenu služby, doporučených komponent a příkladů sestav najdete v Ceníku .

NÁKUP BEZ RIZIKA

Navíc poskytujeme 21 denní záruku vrácení peněz, pokud zjistíte, že Vám náš systém z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje. Záruka začíná ode dne instalace a vztahuje se na objednaná zařízení a službu. Vrácení peněz se nevztahuje na poplatek za dopravu, instalaci, konfiguraci a zaškolení. 

JAK OBJEDNAT?

To je velmi jednoduché, kontaktujte nás, my se Vám co nejdříve ozveme.